3. února 2009

Y14TED - Tvorba elektronické dokumentace


Tvorba elektronické dokumentace


Kód předmětu:

 Y14TED

Cvičící:

 Ing. Jan Bradna

Přednášející:

 Ing. Jiří Zděnek, CSc.

Ukončen známkou:

 1

Komentář


Inu, tohle byl předmět určený pro ty, kteří v životě nepracovali s programy MS Office/Open Office. Těm jediným se totiž mohl zdát užitečný. V průběhu semestru jsme dělali 3 nebo 4 práce, které ale měly zadány povinné prvky, které musí obsahovat. Ty ale byly ve většině případů na škodu a snižovaly úroveň celé práce. Když pak někteří cvičící se stopkami v ruce měřili délku prezentace a běda jak byla o minutu delší... Navíc fakt, že člověk musel dělat v OpenOffice a Gimpu se mi také zrovna nelíbil... Jediným přínosem pro mne bylo naučení se základů práce v Gimpu, se kterým jsem se do té doby nesetkal, protože jsem si hrál spíše s Photoshopem.

Materiály:Štítky: