2. února 2009

Y36ALG - Algoritmizace


AlgoritmizaceKód předmětu:

 Y36ALG

Cvičící:

 Ing. Lenka Hapalová

Přednášející:

 Doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc.

Ukončen známkou:

 1

Komentář

Předmět za mne učil spíše obecné základy (tj. syntaxi javy) a řekněme pochopení základních konstrukcí (if, switch) pro ty, co je neznali. Osobně jsem neměl s javou do té doby žádné zkušenosti, takže v tom mi byl předmět jednoznačně přínosem. Z hlediska organizace jsem byl také poměrně spokojen. Problémem byl trochu test na cvičení, kdy např. 20 studentů najednou spouštělo kód a to způsobilo neúměrně dlouhou odezvu systému, takže to bylo celé nádherně líné...

Materiály:

 • Semestrální práce

  • Jedná se o variantu hry Logik, kdy podle nápovědy hádáte náhodně vygenerovanou kombinaci čísel. Každý pokus je pak ohodnocen, rozlišuje se dobře uhádnuté číslo a místo, kde se nachází, pak jen dobře uhádnuté číslo a špatně uhádnuté číslo '<hr />'
 • Úkoly
  • Archiv úkolů ze semestru
 • Písemná práce
  • Částečně řešená písemná práce ze semestru
 • Dokumentace
  • "Dokumentace" k semestrální práci

Štítky: